Śnisz o większych mięśniach?

Śnisz o większych mięśniach?

Czy naprawdę można wyglądać jak modele fitness w sklepie? Nie jesteś idealna, ale na pewno potrafisz budować mięśnie i czuć się świetnie we własnej skórze. Zapoznaj się z kilkoma pomocnymi wskazówkami, które pomogą ci we właściwym kierunku i pomóż przekształcić twoje ciało w coś niesamowitego.

Cele krótkoterminowe są dobrym motywatorem, szczególnie jeśli dajesz sobie nagrodę za ich osiągnięcie. Osiągnięcie długoterminowych celów wymaga zapewnienia motywacji po drodze. Możesz także wybrać nagrody, które zwiększą twoje wysiłki budowania mięśni. Na przykład skorzystaj z masażu; zwiększają przepływ krwi w organizmie i pomagają odzyskać siły w dni wolne.

Powinieneś rozważyć zatrudnienie osobistego trenera. Trener osobisty jest przeszkolony w zakresie ćwiczeń, które pomogą Ci budować mięśnie. Twój osobisty trener pomoże ci również z różnymi wskazówkami, w tym, co powinieneś jeść, a także poradą uzupełniającą. Oprócz tego Twój osobisty trener popycha Cię, gdy potrzebujesz pchania, aby zrobić jeszcze więcej, aby pomóc w budowaniu mięśni.

Przed treningiem powinieneś zjeść zdrowy posiłek. Chcesz dodać kalorie około sześćdziesięciu minut, zanim planujesz podnieść, aby dać im czas na wchłonięcie i dostępność dla twojego ciała do użycia. To nie znaczy, że należy overindulge w dniach ćwiczeń, tylko, że powinieneś jeść trochę więcej niż zwykle, jeśli masz zamiar udać się do siłowni na trening.

 

Probolan 50 – suplement 21 wieku!

Aby uzyskać dobry wzrost mięśni, powinieneś prawidłowo jeść zarówno przed, jak i po treningu. Bez odpowiedniego paliwa spowolnisz postęp, jaki chcesz osiągnąć. Dobrym jedzeniem dla tych przed i po treningu posiłków może być płatki owsiane, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, białka jajeczne i tosty pełnoziarniste.

Podczas treningu ważne jest skupienie się na jednym ćwiczeniu na część ciała podczas treningu całego ciała. Pomoże to zapewnić maksymalizację treningu i nie ryzykować kontuzji. Pomoże to również skupić się na oddychaniu i prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Uzupełnij węglowodany po treningu. Udowodniono, że jeśli to zrobisz, na dni, że nie będą pracować na zewnątrz, będzie odbudowa mięśni szybciej. Jedzenie węglowodanów zwiększa poziom insuliny, co spowalnia rozkład białka w organizmie.

Wiele osób uważa, że ​​będą w stanie schudnąć wyłącznie poprzez ćwiczenia cardio, ale budowanie mięśni jest również bardzo ważne. Jest to najlepszy sposób na zwiększenie utraty wagi, ponieważ każdy funt tłuszczu wymaga więcej kalorii i energii niż funt tłuszczu.

Kiedy koncentrujesz się na budowaniu mięśni, musisz zdać sobie sprawę z tego, że to, co jesz, aby wspomóc wzrost mięśni jest prawie tak samo ważne jak to, że ćwiczysz te same mięśnie. Jeśli brakuje ci diety, możesz po prostu sabotować to, co możesz osiągnąć w treningu mięśni.

Uważaj na tłuszcz i mierz go regularnie. Staraj się nie zniechęcać, jeśli nie ma znaczącej utraty masy mięśniowej podczas budowania mięśni, ponieważ Twoja waga może nie zmienić się bardzo przy użyciu rutyny i budowania mięśni. Twój tłuszcz w ciele jest lepszą miarą ogólnego stanu zdrowia w przeciwieństwie do wagi.

Wykonywanie przysiadów jest niezbędne do rutynowych procedur podnoszenia. Squat zawiera wiele różnych grup mięśni. Aktywowane są nie tylko mięśnie pośladkowe i czworogłowe, ale także dolna część pleców, ścięgna udowe, rdzeń i ramiona. Ludzie, którzy regularnie robią przysiady, mają więcej masy mięśniowej niż ci, którzy tego nie robią.

Jeśli nie masz pewności, co robić częściej, zwiększ ilość spadków, pompek i podbródków. Te ćwiczenia przetrwały próbę czasu w ich udowodnionej zdolności do budowania masy ciała. Prawdopodobnie zostaną one zastąpione przez inne możliwości w najbliższej przyszłości.

Nawet jeśli prawdopodobnie nie jesteś bezbłędny, zdecydowanie jesteś mądry. Zrobiłeś pierwszy krok w kierunku zmiany swojego życia, czytając powyższy artykuł. To wielki krok we właściwym kierunku, więc pamiętaj, aby zapamiętać to, czego nauczyłeś się dzięki temu przewodnikowi i używać go tak często, jak tylko możesz.
Prześlij opinię
Historia
Zapisano
Społeczność